Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

За місяць малий і середній бізнес Вінниччини сплатив 151 мільйон гривень податків

За місяць малий і середній бізнес Вінниччини сплатив 151 мільйон гривень податків

 Січневий внесок малого і середнього бізнесу Вінниччини склав 151 мільйон гривень. Саме стільки єдиного податку було перераховано до місцевих бюджетів за перший місяць звітного року платниками, що обрали для своєї діяльності спрощену систему оподаткування, обліку та звітності. Перевиконання прогнозованих показників, при цьому, перевищило 2,6 млн грн.

Про це повідомляє відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області.

Начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський наголошує, що у січні 2019 року місцеві громади регіону отримали на 15 млн 885,6 тис. грн єдиного податку більше, ніж за аналогічний звітний період минулого року.

Посадовець додає, що у загальній сумі сплаченого єдиного податку на долю фізичних осіб-підприємців припадає майже 55 відсотків (проти 49 минулорічних) або понад 82,7 млн грн. Решту перерахували юридичні особи-спрощенці. Така позитивна динаміка, за твердженням обласного очільника фіскальної служби є черговим підтвердженням сприятливого бізнес-середовища для розвитку малого та середнього підприємництва на Вінниччині.

Відомо, що у 2019 році максимальна фіксована ставка єдиного податку для спрощенців І групи становить не більше 192,10  грн. (до 10%  від 1 921 грн.), ІІ групи –  не може перевищувати 834,60 грн. (до 20% від 4 173 грн.). Платники єдиного податку ІІІ групи сплачують його у розмірі 3% доходу, у разі сплати ПДВ, або 5% доходу, у разі включення ПДВ до складу єдиного податку. Для платників ІУ групи розмір єдиного податку залежить від категорії земель та їх розташування.

Нагадаємо, що в січні платники Вінниччини сплатили до зведеного бюджету більш ніж 1,2 млрд. грн. податкових платежів.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582868059.787