Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

За день поліція зареєструвала сім фактів порушення передвиборчої агітації на території Вінницької області

За день поліція зареєструвала сім фактів порушення передвиборчої агітації на території Вінницької області

15 лютого у Вінницькому, Літинському Теплицькому, Чернівецькому районах та м. Вінниці зареєстровані повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства. За цими фактами поліцією проводиться перевірка.

До Вінницького відділу поліції надійшли два повідомлення, що у м. Вінниці на вулиці Пирогова у наметах розповсюджують агітаційні матеріали кандидатів у Президенти України без вихідних даних про установу, яка здійснила друк, тираж, інформації про осіб, відповідальних за випуск та замовника.

Ще одне повідомлення зареєстровано, що на вулиці Пирогова під час розповсюдження агітаційних матеріалів одного з кандидатів збирають персональні дані громадян.

Аналогічні повідомлення надійшли з Чернівецького та Теплицького районів. Під час перевірки інформація не підтвердилась.

У Літинському районі в приміщенні одного з банків на столі виявлені газети агітаційного характеру без вихідних даних.

Близько 20.00 надійшло повідомлення до Вінницького відділення поліції про те, що 7 лютого у селі Вінницькі Хутори невідома жінка на вулиці Бузковій, спілкуючись з місцевою жителькою, агітувала її віддати свій голос під час виборів за одного з кандидатів.

Зазначені повідомлення зареєстровані у журналі Єдиного обліку заяв та повідомлень громадян.

З початку передвиборчої кампанії поліцією Вінниччини зареєстровано 40 повідомлень про події, пов’язані з виборами. За одним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.4 ст. 160 ККУ (підкуп виборців), складено 4 адміністративних протоколи, 12 заяв розглянуто відповідно до Закону «Про звернення громадян». За іншими фактами тривають перевірки.

 

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582861007.4993