Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Водопостачання у Вінниці обіцяють відновити до кінця дня

Водопостачання у Вінниці обіцяють відновити до кінця дня

 «Вінницяоблводоканал» повідомляє, що водопостачання в місті буде відновлено до 24:00 12 лютого.

«В зв’язку із врегулюванням питання по авансовому платежу за елетроенергію за лютий місяць перед ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» після 18:00 представники Вінницьких МЕМ відновлять електропостачання двох ВНС ІІІ підйомів «Старе місто» та «Вишенька»”.

Відновлення водопостачання в мережі буде здійснюватись з плавним підвищенням тиску аби не пошкодити трубопроводи та не призвести до гідравлічних ударів», - написали у водоканалі. 

Нагадаємо, що 11 лютого о 13 годині Вінницькій міські електричні мережі відключили від електропостачання водо-насосні станції ІІІ «Старе місто» та «Вишенька». Це сталося у зв’язку з тим, що КП «Вінницяоблводоканал» немає змоги оплатити 100% авансового платежу за лютий 2019 року.

Згодом Вінницька мерія зробила заяву щодо відключення насосних станцій і припинення подачі води в деяких мікрорайонах.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582868715.5762