Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінницький апеляційний суд задовольнив скаргу проросійської церкви, з якою судився Симеон через указ Онуфрія

Вінницький апеляційний суд задовольнив скаргу проросійської церкви, з якою судився Симеон через указ Онуфрія

 5 лютого апеляційний суд задовольнив апеляційні скарги представників Київської Митрополії Української Православної церкви (Московського патріархату) – відповідача у цивільній справі за позовом Володимира Шостацького (Симеона) про поновлення на роботі.

Про це Вiнниця.info повідомили у прес-службі Вінницького апеляційного суду.

«Скасовано ухвалу Вінницького міського суду від 28 грудня 2018 року про забезпечення цього позову. Також суд відмовив позивачу у задоволенні забезпечення позову», - зазначили в повідомлені.

Йдеться про позов, яким «блокувались» внесення зміни в Єдиний державний реєстр щодо реєстрації призначеного Онуфрієм керівника Вінницької єпархії УПЦ МП - Варсонофія.

Мотивацію рішення в суді повідомлять через 5 днів, коли буде виготовлено повний текст постанови.

Нагадаємо, священики проросійської церкви під Вінницьким міським судом провели акцію протесту з «молитовним стоянням», в день коли мали розглядати судовий позов Симеона до Київської Митрополії. Варсонофій повідомляв, що не може офіційно зареєструватися на посаді, оскільки суд прийняв справу до розгляду. 

Митрополит Вінницький і Барський Симеон раніше коментував, що через указ, підписаний Онуфрієм він змушений був звернутись до суду.

Довідка.

Забезпечення позову – це вжиття судом, у провадженні якого знаходиться справа, заходів щодо охорони матеріально-правових інтересів позивача проти несумлінних дій відповідача (який може, зокрема, сховати майно, продати, знищити або знецінити його), що гарантує реальне виконання позитивно прийнятого рішення та захист прав позивача.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582872773.7235