Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінницька міська рада: хто з депутатів не пропустив жодної сесії і хто завжди «проти»

Вінницька міська рада: хто з депутатів не пропустив жодної сесії і хто завжди «проти»

 У Вінницькій міській раді минулого 2018 року відбулось 10 сесій. В загальному це 484 голосування для 54 депутатів та міського голови з 6 різних політичних фракцій.

ОПОРА проаналізувала голосування вінницьких обранців за рік та повідомила результати моніторингу Вiнниця.info.

Голосування відповідно до позиції фракції.

Депутати об’єднуються у політичні фракції задля просування цінностей, принципів та підходів, які хоче поширювати партія у рамках політичної діяльності. В той же час трапляються випадки, коли окремі депутати голосують проти основної лінії/позиції фракції до якої належать.

Найчастіше проти власної фракції у Вінницькій міській раді голосувала Ганна Давиденко з «Батьківщини» Її позиція стосовно голосувань не співпадала із фракційною 125 разів з 346 голосувань на яких була присутня депутатка.

 Винница.info: Вінницька міська рада: хто з депутатів не пропустив жодної сесії і хто завжди «проти»

В той же час «вірними» своїм фракціям виявились депутати Павло Задорожнюк, Володимир Чорновол з «Вінницької Європейської Стратегії», та Віталій Погосян «Блок Петра Порошенка «Солідарність», які жодного разу не голосували проти лінії своїх фракції.

 Винница.info: Вінницька міська рада: хто з депутатів не пропустив жодної сесії і хто завжди «проти»

Якщо ж брати голосування в цілому, а не у відповідності до фракції, то максимальна кількість разів, коли депутати були зареєстровані на засіданні, але НЕ голосували взагалі - сягає 36 разів. Саме стільки разів вирішили не проявляти свою позицію стосовно голосування представниця «Батьківщини» Ганна Давиденко та Олександр Колісник з «Об’єднання «Самопоміч». Виходить фактично картка депутата була у слоті електронної система для голосування, але депутат не тиснув кнопку «утримався», а просто не голосував. Зазвичай у Верховній Раді України такі депутати виходили з зали засідань.

Тими, хто завжди проявляє свою позицію стосовно питань, що розглядаються стали: Петро Бабій, Володимир Малінін з «Вінницької Європейської Стратегії», Вадим Кудіяров із «Батьківщини», Володимир Онофрійчук з «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та Дмитро Уманець зі «Свободи», які будучи на засіданні завжди проявляли свою позицію.

Що стосується «прогулів», то впродовж 2018 року депутат міської ради Олег Алекса з «Батьківщини» жодного разу не з’явився на засідання міської ради, а Василь Паненко зі «Свободи» пропустив 242 з 484 голосувань впродовж 10-ти засідань, що сягає рівно половину голосувань.

Найбільш відповідально до присутності на засіданнях міської ради стали: Роман Андронійчук, Павло Задорожнюк, Віктор Мацера, Володимир Чорновол, Віктор Шеншин, Павло Яблонський, які є представниками «Вінницької Європейської Стратегії», Дмитро Уманець, Олександр Семененко зі «Свободи» та міський голова Сергій Моргунов, які жодного разу не пропустили голосування.

Винница.info: Вінницька міська рада: хто з депутатів не пропустив жодної сесії і хто завжди «проти» 

Очевидно, що динаміка голосувань порівняно із попереднім аналізом збереглася, чи навіть закріпилась. Більшість голосувань у Вінницькій міській раді проходять без значного спротиву щодо прийняття винесеного на голосування рішення. Депутатом-опозиціонером можна вважати Александра Зєрщикова зі «Самопомочі», який тричі в минулому році під час голосувань натиснув кнопку «проти». В свою чергу Володимир Чорновол з «Вінницької Європейської Стратегії», якщо голосує, то завжди «за». Таких випадків було 483 і лише одного разу депутат міської ради будучи на засіданні не голосував взагалі.

Вiнниця.info, фото - ОПОРА

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1585464058.0137