Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінниччина перерахувала майже півмільярда гривень на потреби армії

Вінниччина перерахувала майже півмільярда гривень на потреби армії

 Вінниччина сплатила до бюджету майже 487,4 млн. грн. військового збору. Такою суттєвою сумою впродовж 2018 року платники податків області підтримали модернізацію та реформування української армії. Очікувані надходження, при цьому, перевищені більш ніж на 5,7 млн. грн.

Про це повідомляє відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області.

За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, приріст надходжень склав майже на 57,2 млн. грн. або 13,3 відсотків.

Очільник фіскальної служби області додає, що за цими сухими цифрами – сумлінність, патріотично налаштованих платників податків-роботодавців регіону, відповідальних за нарахування та перерахування до бюджету військового  збору із заробітної плати найманих працівників.

Нагадаємо, об’єкт оподаткування військовим збором визначений статтею 163 Податкового кодексу України. До нього, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і ряд інших. Зокрема – це орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля – продаж  рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582705260.7407