Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінничанина, який служив в Афгані, а зараз є волонтером, нагороджено орденом «За заслуги»

Вінничанина, який служив в Афгані, а зараз є волонтером, нагороджено орденом «За заслуги»

 З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 49 українцям, присвоєно державні нагороди. Серед нагороджених і вінничанин, який був учасником бойових дій в Афганістані – Василь Нечипорук.

Указ про відзначення державними нагородами опублікований на сайті Президента.

«Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

НЕЧИПОРУКА Василя Степановича — члена громадської спілки «Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО», учасника бойових дій в Афганістані, м. Вінниця», - зазначено в документі.

Василь Нечипорук народився в с. Іванька Липовецького району Вінницької області. У 1981 – 1983 роках служив в артилерійському полку м. Кундуз (ДРА).

З початком російської агресії на території України в 2014 році Василь Нечипорук став волонтером – возив допомогу нашим бійцям.

Василь Степанович також нагороджений відзнакою Української православної церкви Київського патріархату, медалями «За жертовність і любов до України», «Волонтер України БСП «Донбас», «Бойовий волонтер», «За гідність та патріотизм», а його 18-річний син нагороджений медаллю «Волонтер України».

Винница.info: Вінничанина, який служив в Афгані, а зараз є волонтером, нагороджено орденом «За заслуги»

 Винница.info: Вінничанина, який служив в Афгані, а зараз є волонтером, нагороджено орденом «За заслуги» 

Василь Нечмпорук з сином

Нагадаємо, до 30 річниці виведення військ із Республіки Aфгaністaн та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Вінниці поклали квіти до пам’ятника воїнaм-інтернaціонaлістaм, що у центральному міському парку.

Вiнниця.info, Фото та довідка - з сайту Вінницької обласної спілки ветеранів війни в Афганістані

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582870735.9005