Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінничани знову просять відремонтувати скейт-парк. Петиція

Вінничани знову просять відремонтувати скейт-парк. Петиція

 18 лютого вінничани зареєстрували звернення до міської ради із проханням відремонтувати скейт-парк, тому що він перебуває в аварійному стані – зігнивші фігури, які можуть бути причиною травмувань.

«Наша громада просить вашої допомоги в зв'язку з неналежним становищем Вінницького скейт-парку. На майданчику щодня займяється близько 20-30 спортсменів, як професіоналів, так і початківців, а також діти шкільного віку. Майданчик перебуває в аварійному стані – фігури зівгивші, застарівші і мають значні пошкодження, які можуть стати причиною травмування. Місць для катання більше немає.

Півтора роки тому, нам вже ремонтували майданчик, але зробили це неправильно і все зійшло нанівець. Прошу вас не бути байдужими до нашої молоді, підтримати оновлення та ремонт спортивного майданчику», – йдеться у зверненні.

Вінничани у 2017 році звертались до міської ради з проханням відремонтувати майданчик, оскільки він також знаходився в аварійному стані. Тоді його почали ремонтувати, бо значна чaстинa дерев’яних бaлок прогнили, їх знімaли, aби зaмінити.

На даний момент петиція зібрала 11 підписів із 350 можливих.

Винница.info: Вінничани знову просять відремонтувати скейт-парк. Петиція

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582868638.7008