Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінничани просять встановити по місту автомати для пластикових пляшок, за які нараховують кошти

Вінничани просять встановити по місту автомати для пластикових пляшок, за які нараховують кошти

 Вінничани просять встановити у Вінниці автомати з прийому пластикових пляшок, за які громадянам на картку зараховуватимуть кошти. Менше як за добу петицію підписали 326 громадян, з 350 необхідних.

Відповідне електронне звернення зареєстрували на сайті місцевих петицій.

«Фaндомaти - це aвтомaти для прийому пляшок, метa яких зменшення кількості відходів, які нaпрaвляються нa звaлищa. В якості стимулу зa кожну пляшку aвтомaт зaчисляє нa кaрту кошти. Тaкі aвтомaти вaрто встaновити в місцях з великою кількістю перехожих. Нaприклaд, біля фонтaну РОШЕН, по вул. Соборній і т.п. Тaкі aвтомaти чудово покaзaли себе в бaгaтьох європейських крaїнaх», - зазначено в зверненні.

Варто відмітити, що в Німеччині завдяки фандоматам в 2017 році збирали від 80 до 98% всієї використаної тари. За інформацією УНН, в 2016 році відбувся запуск депозитної системи збору тари в Литві. Через 6 місяців в країні зібрали 78% використаної тари.

Така ж система діє в Швеції, Норвегії, Фінляндії, Данії, Естонії. Наприклад, в Норвегії збирають 95% тари, в Фінляндії - 93,3%, а в Данії - 89%.

Винница.info: Вінничани просять встановити по місту автомати для пластикових пляшок, за які нараховують кошти

Вiнниця.info, фото - УНН

Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582754267.9114