Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінничани приєднуються до всеукраїнської акції «Ангели пам’яті»

Вінничани приєднуються до всеукраїнської акції «Ангели пам’яті»

 На площі Небесної Сотні 18 лютого о 11 годині вінничани приєднаються до всеукраїнської акції «Ангели пам’яті», яка відбудеться в пам'ять про розстріл Героїв Небесної Сотні 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській.

«Акція - це ініціатива мистецької агенції «Території А», яку започаткувала Анжеліка Рудницька. Вінниця також приєднується до неї. Запропонували всім бажаючим вирізати з паперу янголів, які символізують загиблих з Небесної Сотні. Нас підтримали дітки з дитячих будинків. Також звичайні школярі. Студенти Вінницького кооперативного інституту організували челендж. Відзняли відео, як працюють. І передали естафету у ПТУ - 1», - розповіла редакції Вiнниця.info координатор заходу Тетяна Власюк.    

Очікується, що акція «Ангели пам’яті» не обмежиться лише Вінницею. До неї приєднаються по всій області.

«Готових янголів ми розвішаємо на Майдані Небесної Сотні. Яку кількість, поки що не можемо прогнозувати. Фото та інформацію ставимо із хеш-тегами #ангелипамяті #революціягідності #територіяа», - продовжує Власюк.

Винница.info: Вінничани приєднуються до всеукраїнської акції «Ангели пам’яті»

Під час акції також передадуть полоненим Кремля та бійцям, які нині перебувають на сході України листи від дітей.

«Наші хлопці мають знати, що ми про них пам’ятаємо. Нажаль, можемо лише підтримати морально. Але, коли людина знає, що про неї думають, піклуються, навіть у думках, це дає сил вистояти у будь-якій ситуації», - зауважила Тетяна.

Під час мирної акції у Вінниці також виставлять портрети загиблих з Небесної Сотні, серед яких є наші земляки.

Нагадаємо, минулого року на площі Небесної Сотні у Вінниці відкрили пам’ятний меморіал «Дерево Свободи». Зі сльозами на очах вінничани слухали рідних загиблих Героїв, які згадували страшну зиму 2014-го, коли надходили страшні звістки про втрату сина, друга, брата…

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582398535.7426