Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вбивство сім’ї в «Академічному»: підозрюваному продовжили арешт ще на 2 місяці

Вбивство сім’ї в «Академічному»: підозрюваному продовжили арешт ще на 2 місяці

 Суд продовжив запобіжний захід підозрюваному у масовому вбивстві, яке у Вінниці 31 грудня. Вбивство в «Академічному» шокувало всю країну. У квартирі виявили скривавлені тіла двох жінок та хлопчика, маленька дівчинка померла в реанімації.

«Слідчий суддя Вінницького міського суду Вінницької області 26 лютого розглянув та задовольнив клопотання про продовження строку тримання під вартою відносно 30-річного чоловіка, який підозрюється у масовому вбивстві.

Під час судового засідання, прокурор клопотання мотивував тим, що злочин у якому підозрюється вінничанин є особливо тяжким, по справі необхідно провести ряд слідчих дій, а також перерахував існуючі ризики, передбачені ст. 177 КПК України – мета і підстави застосування запобіжних заходів.

Підозрюваний та його захисник так само, як і під час обрання запобіжного заходу, не заперечували у задоволенні вищезазначеного клопотання», - повідомляє прес-служба Вінницького міського суду.

Дослідивши матеріали клопотання, вислухавши думку усіх сторін, суд продовжив строк тримання під вартою 30-річному підозрюваному на 60 днів без визначення розміру застави.

Винница.info: Вбивство сім’ї в «Академічному»: підозрюваному продовжили арешт ще на 2 місяці

Напередодні Нового року в квартирі, що у мікрорайоні «Академічний», виявили вбитими двох жінок, 7-річного хлопчика і 3-річну дівчинку з важкими травмами, яка в той же день померла. Підозрюваним є глава сімейства - 30-річний Анатолій Малець.

Під час судового засідання, коли Анатолію Мальцю обирали запобіжний захід у вигляді 60 днів тримання під вартою.

Згодом заступник начальника ГУ Нацполіції у Вінницькій області Олександр Цимбалюк повідомив, що є результати експертизи, яку робили зі знайдених в смітнику речей і знаряддя вбивства (труси і молоток – ред.). На речових доказах виявлено ДНК підозрюваного Анатолія Мальця, вбитих жінок і вбитих дітей.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1580251949.243