Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

В студії ток-шоу «розбиратимуться», хто побив 6-річного Ваню з Вінниччини. Відео

В студії ток-шоу «розбиратимуться», хто побив 6-річного Ваню з Вінниччини. Відео

12 лютого, о 18:00 у студії соціального ток-шоу «Стосується кожного» говоритимуть про долю шестирічного Вані з Вінницької області.

«Наприкінці січня кондуктор і пасажири електрички «Жмеринка – Фастів» звернули увагу на дитину зі слідами жорстоких побоїв на обличчі. Не отримавши пояснень від дорослих, що його супроводжували – батька і мачухи, – небайдужі люди викликали поліцію. В результаті Ваню відправили до лікарні. Фотографії малюка шокували всю країну: на дитячому личку – величезні синці, повіки опухли так, що очі практично не відкривалися. Стан був настільки важким, що медики запідозрили крововилив у мозок. Хто і за що міг підняти руку на дитину? І чому дорослі, що його супроводжусали, не відвели малюка до лікаря самі?», - повідомляє прес-служба ток-шоу.

Весь цей час, вже більше двох тижнів, Ваня живе у лікарняній палаті. Журналісти «Стосується кожного» поговорили з лікарями та дізналися, як малюк почуває себе сьогодні. Також команда проекту з'ясувала, що у хлопчика є рідна мати, 25-річна Сніжана Скоркіна. Чи наважиться вона вийти в студію «Стосується кожного», щоб вперше розповісти всю правду про життя з батьком Вані, 30-річним Русланом?

Сьогодні Руслана розшукує поліція, а 26-річна мачуха малюка, Людмила Симон, знаходиться під домашнім арештом. Саме її підозрюють у звірячому побитті дитини.

Людмила готова вийти на зв'язок зі студією, щоб довести свою непричетність і розповісти, як все було насправді. Більш того, жінка погодилася пройти тест на поліграфі. І команда «Стосується кожного» відправила до неї досвідченого поліграфолога, щоб отримати відповідь на головне питання: хто побив Ваню?

«У цій історії на дорослих, які були поруч з Іваном, лежить відповідальність за те, що з ним сталося, – говорить ведучий програми Андрій Данілевич. – І спасибі тим небайдужим людям, які не пройшли повз чужого побитої дитини. Нам усім дуже хочеться, щоб Ваня швидше видужав і щоб ніхто ніколи більше його не зраджував. Любіть своїх дітей і нікому не дозволяйте їх ображати. Це важливо. Це стосується кожного ».

Розібратися в цій історії допоможуть експерт по боротьбі із насильством в сім'ї Олена Кривуляк, психолог Вітана Овчаренко, адвокат Сергій Бевз, заслужена артистка України Ірина Новак, психолог Наталія Кучеренко, блогер Влад Антонов, поліграфолог Володимир Медвідь.

Вінниця.info з'ясувала, що батьку підозра не оголошена, він за словами свідків і сусідів, на той час не був вдома. Мачуха – під домашнім арештом.

«Мачуха дитини знаходиться під домашнім арештом, більш жорсткий запобіжний захід для підозрюваної не дозволяє призначити наше законодавство», - говорить керівник відділу комунікації ГУ Нацполіції у Вінницькій області Анна Олійник.

Анна Олійник повідомила, що результатів експертиз, які призначені в справі, поки що немає.

«Було призначено ряд експертиз. Зокрема, комплексна судово-медична експертиза, яка має встановити, які тілесні ушкодження були завдані раніше. Також призначена судово-психолого-психіатрична експертиза. За їх результатами буде надано оцінку діям батька», - говорить керівник відділу комунікації.

Винница.info: В студії ток-шоу «розбиратимуться», хто побив 6-річного Ваню з Вінниччини. Відео

Винница.info: В студії ток-шоу «розбиратимуться», хто побив 6-річного Ваню з Вінниччини. Відео

Винница.info: В студії ток-шоу «розбиратимуться», хто побив 6-річного Ваню з Вінниччини. Відео

Винница.info: В студії ток-шоу «розбиратимуться», хто побив 6-річного Ваню з Вінниччини. Відео

Раніше ми писали, що поліція затримала мачуху 6-річного хлопчика, якого доставили в лікарню з численними забоями.

Нaгaдaємо, що слідством розпочaто кримінaльне провaдження зa ч.1 ст. 127 ККУ (кaтувaння).

Журнaліст з'ясувaлa, що 6-річний Вaня мешкaє у селі Велике – з тaтом і його новою дружиною Людмилою. Ріднa мaмa хлопчикa – відбувaє покaрaння у в’язниці.

Нaм вдaлося поспілкувaтися з Людою. Жінкa – у синцях. Кaже, Руслaн (тaк звaти чоловікa) і рaніше простягaв руки до неї тa мaлого. До того ж, мaє судимість.

Вонa розповілa, що вперше нaписaлa зaяву нa свого співмешкaнця. Причиною стaло нaвіть не побиття, a те, що чоловік звинувaчує у нaнесенні тілесних ушкоджень сину сaме Людмилу.

Вiнниця.info, фото, відео - прес-служба ток-шоу

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582858608.3392