Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

В мерії нагородили медаллю науковця ВНТУ, який розробляв у Вінниці транспортну реформу. Фото

В мерії нагородили медаллю науковця ВНТУ, який розробляв у Вінниці транспортну реформу. Фото

 21 лютого у Вінницькій міській раді нагородили медаллю «За вагомий внесок у розвиток міста» декана факультету машинобудування та транспорту Вінницького національного технічного університету Юрія Бурєннікова.

«Юрія Анатолійовича всі знають з двохтисячного року. Якщо говорити про його освітянську, наукову, викладацьку діяльність, то є достатньо багато гарних здобутків, які можна довго перераховувати. Окрім того, Юрій Анатолійович Бурєнніков є однією із рушійних сил у впровадженні транспортної реформи у Вінниці. І не тільки у Вінниці, а й в Дніпрі і в Кам’янці, Ви проводили відповідну роботу. Сьогодні завдяки роботі вашого факультету і Вашій особистій роботи, ми можемо говорити, що наша транспортна система, найкраща в Україні. Саме завдяки цим науковим розробкам ми змогли кардинально змінити питому вагу і роль муніципального транспорту в загальній системі загального транспорту міста Вінниці», - сказав, вручаючи нагороду, міський голова Сергій Моргунов.

Винница.info: В мерії нагородили медаллю науковця ВНТУ, який розробляв у Вінниці транспортну реформу. Фото

Юрій Анатолійович згадує, як його запросив Володимир Гройсман і запропонував місцевим науковцям дослідити міський транспорт.

«Не можу не згадати той час, коли мене запросив Володимир Борисович Гройсман. Він запропонував зібрати групу науковців, яка б дослідила транспортні процеси в нашому місті та запропонувала ідею, яка б дала розвиток, враховуючи проблеми, які на той час існували. Нам вдалось дещо зробити. Я гордий, що я і мої колеги разом з міськвиконкомом, транспортним відділом, транспортною компанією змогли надати варіанти, які стали зручними для нашого міста. І ми знаємо сьогодні що місто Вінниця є найкомфортнішим містом для проживання і пасажирська транспортна система відіграє в цьому суттєву роль.

Сьогодні весь національний технічний університет, наші студенти, їздять громадським транспортом. Ми запропонували підрахунки і вдосконалену електронну модель, яка надасть можливість прораховувати багато показників і зробити так щоб наше місто було ще кращим», - говорить Юрія Бурєнніков.

Винница.info: В мерії нагородили медаллю науковця ВНТУ, який розробляв у Вінниці транспортну реформу. Фото

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582866768.4206