Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

В Хмільнику поліцейські склали протокол на місцевого жителя за порушення виборчого законодавства

В Хмільнику поліцейські склали протокол на місцевого жителя за порушення виборчого законодавства

 Працівники Хмільницького відділення поліції склали адміністративний протокол за правопорушення, передбачене ч.2 ст.212-13 КУпАП (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск).

Про це повідомляє відділ комунікації ГУ Нацполіції у Вінницькій області.

5 лютого у м. Хмільник на вул. Курортній був виявлений білборд з рекламою одного з кандидатів у Президенти України, який не містив відомостей про установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

За результатами проведеної перевірки поліцейські склали протокол на 59-річного жителя районного центру, який розмішував передвиборчу агітацію.

12 лютого адміністративні матеріали направлені на розгляд до суду. Таке правопорушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від 51 до 85 гривень і на посадових осіб - від 340 до 510 гривень.

Нагадаємо, з початку передвиборчої кампанії на території області зареєстровано 32 повідомлення щодо подій, пов’язаних з виборами. 10 звернень розглянуто відповідно до Закону України “Про звернення громадян”. 11 лютого слідчим відділенням Могилів-Подільського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за фактом можливого підкупу виборців.

Жителя Вінниці притягнено до адмінвідповідальності за порушення виборчого законодавства.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582402059.9772