Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінницькій області ще 4 громади одноголосно покинули Московський патріархат і приєдналися до Помісної церкви

У Вінницькій області ще 4 громади одноголосно покинули Московський патріархат і приєдналися до Помісної церкви

У Вінницькій області ще 4 релігійні громади покинули Московський патріархат і приєдналися до Помісної церкви України. Всі вони увійшли до складу Вінницько-Тульчинської єпархії УПЦ (ПЦУ), яку очолює архієпископ Михаїл.

«Громади провели збори, на яких переважною більшістю голосів проголосували за перехід з Московського патріархату в Помісну Українську Православну Церкву, про що були складені відповідні протоколи та списки з підписами і передані в управління у справах національностей і релігій Вінницької ОДА.

Владика подякував всім віруючим, які приєдналися до Помісної Церкви, за мужність і відданість Українській Церкві й Україні», - повідомляє прес-служба єпархії.

До ПЦУ перейшли храми:

- Святого Архістратига Михаїла с. Михайлівці Мурованокуриловецького району;

- Святого апостола і євангеліста Іоана Богослова с. Красносілка Бершадського району;

- Святого кн. Олександра Невського с. Сонячне (м. Могилів-Подільський);

- Святого Димитрія Солунського с. Яришівка Тиврівського району,

Раніше ми писали, що на Вінниччині священик повторно скликав збори, бо громада не хотіла залишатися у Московському патріархаті.

Читайте також: на Вінниччині 4 громади одностайно проголосували за приєднання до Православної Церкви України. Не всі батюшки пішли за людьми.

Нагадаємо, 1 лютого у Писарівці, що поблизу Вінниці, відбулися повторні збори, на яких розглянули питання про приєднання храму до Помісної церкви України. Це вже друге зібрання. Цього разу обійшлося без штовханини та провокацій. Релігійна громада погодилася покинути Московський патріархат та перейти до Помісної церкви.

Загалом, у Вінницькій області найбільше в Україні релігійних громад, які покинули Московський патріархат і приєднались до Православної Церкви України. Станом на кінець січня таких громад було 30.

Разом з тим, УПЦ МП законом зобов’язали внести зміни до статутних документів, де в назві повинна вказуватись належність до Російської церкви.

Нагадаємо, 15 грудня в Укрaїні відбувся Об'єднaвчий Собор укрaїнських прaвослaвних церков, на якому офіційно створили Єдину Помісну Православну Церкву України тa обрaли її предстоятеля – Митрополита Епіфанія.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582868386.2749