Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінницькій області поліція готова до виборів. Складено три адмінпротоколи за порушення виборчого законодавства

У Вінницькій області поліція готова до виборів. Складено три адмінпротоколи за порушення виборчого законодавства

 Вінницька поліція повинна вжити вичерпних заходів для забезпечення правопорядку та дотримання законодавства під час проведення виборчої кампанії 2019 року.

Про це під час розширеної наради 7 лютого наголосив начальник ГУНП у Вінницькій області Юрій Педос, - повідомляє відділ комунікації ГУ Нацполіції.

Під час проведення робочого зібрання в обласному главку поліції за участі керівників ГУНП та територіальних підрозділів поліції йшлося про організацію діяльності та основні завдання, які покладаються на правоохоронне відомство під час проведення виборчої кампанії.

Начальник ГУНП у Вінницькій області генерал поліції третього рангу Юрій Педос зазначив, що всі керівники територіальних підрозділів поліції несуть відповідальність за належне реагування на повідомлення про порушення виборчого законодавства.

«Ви повинні забезпечити перевірку та вжиття необхідних заходів за усіма без винятку зверненнями громадян щодо подій, пов’язаних з проведенням передвиборчої кампанії та виборів. Головне завдання поліції – гарантувати право кожного громадянина України на вільне волевиявлення, а будь-які спроби порушити це право, незалежно від політичного забарвлення, мають негайно припинятися та супроводжуватися правовою кваліфікацією», - сказав він.

За словами заступника начальника ГУНП Руслана Мороза, на сьогодні підрозділами поліції зареєстровано 24 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства, 8 з яких розглянуто відповідно до закону «Про звернення громадян», складено 3 адміністративних протоколи. За рештою повідомлень проводиться перевірка.

Руслан Мороз резюмував, що особовий склад поліції готовий до забезпечення публічної безпеки та захисту виборчих прав громадян.

Винница.info: У Вінницькій області поліція готова до виборів. Складено три адмінпротоколи за порушення виборчого законодавства

Винница.info: У Вінницькій області поліція готова до виборів. Складено три адмінпротоколи за порушення виборчого законодавства Винница.info: У Вінницькій області поліція готова до виборів. Складено три адмінпротоколи за порушення виборчого законодавства  

Вiнниця.info, фото - відділу комунікації ГУ Нацполіції Вінниччини

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582398230.4403