Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінницькій області 102 родини учасників АТО отримали житло

У Вінницькій області 102 родини учасників АТО отримали житло

 У Вінницькій області працює програма забезпечення житлом учасників АТО. З 2015 року за рахунок коштів державного бюджету в області квартирами забезпечені 102 сім’ї учасників АТО.

Про це 1 лютого під час засідання колегії повідомила директор департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації Наталя Заболотна.

Разом з тим Наталя Заболотна звернулась до колег з проханням бути уважними і добросовісними при виконанні своїх обов’язків, адже через халатність посадовців минулого року був інцидент з отриманням житла.

«Був випадок, коли під потреби сім’ї учасників АТО були виділені кошти з державного бюджету і коли ці кошти прийшли, район вирішив перевірити надані документи. З’ясувалось, що сім’ї, для яких були виділені кошти, не мали права отримати таку компенсацію», - зазначила Н. Заболотна та додала, що така халатність окремих посадовців псує репутацію всій владі.

Винница.info: У Вінницькій області 102 родини учасників АТО отримали житло

Винница.info: У Вінницькій області 102 родини учасників АТО отримали житло

Під час колегії, керівник департаменту говорила і про інші програми підтримки родин учасників АТО. Вперше в минулому році оздоровлено 27 батьків загиблих учасників АТО. Приділено увагу дружинам АТО-вців. Розпочато проект іпотерапії для дітей учасників АТО.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1585406932.3213