Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці за рік продали 4 об’єкти комунальної власності, хоча планували 18

У Вінниці за рік продали 4 об’єкти комунальної власності, хоча планували 18

 Протягом 2018 року у Вінниці продали 4 об’єкти комунальної власності, цим самим поповнивши бюджет на 2 мільйони 557 тисяч гривень.

Про це 7 лютого під час засідання виконавчого комітету повідомив керівник департаменту комунальної власності Ігор Шутак, зазначивши, що для приватизації було ви значено 18 об’єктів.

«На 2018 рік був визначений перелік 18 об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Вінниці, які підлягали приватизації. З них два об’єкти способом викупу та 16 об’єктів способом продажу шляхом оголошення аукціону. За підсумками 2018 року до міського бюджету було перераховано 2 мільйони 557 тисяч гривень. У відповідності до переліку за 2018 рік здійснено відчуження лише 4 об’єктів комунальної власності.

Це пов’язано з прийняттям нового закону про приватизацію. Необхідно було вносити зміни, розробляти нові нормативно-правові акти міської ради. І, фактично, процес не тільки в нас у Вінниці, а й взагалі по Україні, з цією нормою закону розпочався в кінці липня 2018 року. Перший аукціон було оголошено у серпні», - зазначив посадовець.

Продані об’єкти:

  • часина прибудованих приміщень, вулиця Д.Нечая, 63а, площею 420 квадратних метри. Вартість продажу – 1 мільйон 73 тисячі гривень;
  • підвальне приміщення, вулиця Винниченка, 11, площею 112 квадратних метрів. Вартість продажу – 464 тисяч гривень;
  • нежитлова будівля, вулиця Брацлавська, 70-А, площею 69,6 квадратних метрів. Вартість продажу – 104 тисяч гривень;
  • вбудовані приміщення, проспект Юності, 44, площею 154,8 квадратних метра. Вартість продажу – 916 тисяч гривень.

Щодо остатнього об’єкту, то там вартість продажу зменшили, включивши витрати орендаря на поліпшення приміщення.  

«За 2018 рік приватизовано шляхом викупу один об’єкт комунальної власності загальною площею 154,8 квадратних метрів, Укладено договір купівлі-продажу на частку комунальної власності в сумі 916 тисяч гривень. При приватизації враховувалися власні кошти орендаря, який проводив поліпшення приміщення, що перебувало в оренді. Ця сума склала більше 240 тисяч гривень», - зазначив Ігор Шутак. 

Нагадаємо, що готель «Південний Буг» у Вінниці хоче купити компанія з Хмельницького.

Винница.info: У Вінниці за рік продали 4 об’єкти комунальної власності, хоча планували 18

Винница.info: У Вінниці за рік продали 4 об’єкти комунальної власності, хоча планували 18

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582867313.593