Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці приватна клініка встановила робота-хірурга. Фото

У Вінниці приватна клініка встановила робота-хірурга. Фото

 У Вінниці приватна клініка придбала та встановила найсучаснішого операційного робота Da Vinci. Це лапароскопічне обладнання, яке розроблено в 2000 році в США. Хірургічна робот-система «da Vinci» дозволяє проводити малоінвазивні операції.

На сайті компанії-виробника Da Vinci, зазначено, що за допомогою такої системи провели операції 3 мільйонам пацієнтів по всьому світу.

За допомогою Da Vinci хірург робить всього кілька невеликих розрізів. Апарат оснащений збільшеною 3-D системою високого розрішення та крихітними гнучкими інструментами, які згинаються та крутяться набагато швидше, ніж рука людини. В результаті, система дозволяє хірургу працювати з більшою точністю та контролем. Хірург на 100% контролює систему Da Vinci. Технологія переводить рухи рук хірурга в більш дрібні, точкові рухи крихітних інструментів всередині тіла пацієнта.

Для Вінниці, та і України в цілому таке обладнання є унікальним. На сторінці клініки зазначено, що двоє вінницьких хірургів вже пройшли навчання роботизованої хірургії в провідних клініках Європи та Сполучених штатів Америки. Вже заплановані перші операції.

Винница.info: У Вінниці приватна клініка встановила робота-хірурга. Фото 

Винница.info: У Вінниці приватна клініка встановила робота-хірурга. Фото Винница.info: У Вінниці приватна клініка встановила робота-хірурга. Фото 

Вiнниця.info, фото з сторінки Сергія Башкєєва

Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582396351.6013