Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці пошкодили білборди політичної партії. Фото

У Вінниці пошкодили білборди політичної партії. Фото

 31 січня спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували пошкоджені білборди політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ».

У Вінниці на вулиці Замостянській два білборди політичної партії із написом «Опозиційний блок – мир та розвиток» облили фарбою.

Також пошкоджений білборд зафіксовано на вулиці Стрілецькій.

За словами радниці з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Тетяни Юзвяк, політична партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ» є суб’єктом виборчого процесу на виборах Президента України, адже 25 січня 2019 року Постановою ЦВК № 104 від вказаної партії було зареєстровано кандидата на пост Президента Олександра Вілкула. Проте пошкоджені білборди не містять прізвища або зображення кандидата від партії, тому матеріалами передвиборної агітації їх вважати не можна, отже за допомогою вказаних білбордів партія агітаційної діяльності за свого кандидата не здійснює, а формально лише популяризує свою діяльність.

За таких обставин дії винних осіб не можна буде кваліфікувати як перешкоджання діяльності суб'єкта виборчого процесу, що поєднані з пошкодженням майна за ч. 2 ст. 157 Кримінального кодексу України.   В даному випадку власники рекламних конструкцій можуть звернутися до поліції для встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності та в подальшому стягнути з винних осіб заподіяну шкоду.

Винница.info: У Вінниці пошкодили білборди політичної партії. Фото

Винница.info: У Вінниці пошкодили білборди політичної партії. Фото

Винница.info: У Вінниці пошкодили білборди політичної партії. Фото

Вінниця.info, фото - ОПОРИ

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582698810.8486