Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці комісія встановила причину смерті водія «Вінницяобленерго»

У Вінниці комісія встановила причину смерті водія «Вінницяобленерго»

 Комісія зі спеціального розслідування управління Держпраці у Вінницькій області встановила причини нещасного випадку зі смертельним наслідком, який трапився 3 січня з водієм ПАТ «Вінницяобленерго» СО «Барські ЕМ».

Про це повідомляє управління Держпраці у Вінницькій області.

Під час виконання своїх службових обов’язків, рухаючись на автомобілі Chevrоlet Niva автодорогою Бар – Буцні, 46-річний чоловік відчув різке погіршення самопочуття, зупинився на узбіччі і знепритомнів. По прибутті карети швидкої, лікарі констатували смерть.

Згідно з лікарським свідоцтвом про смерть Барського районного відділення Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи, смерть чоловіка настала внаслідок гострої вінцевої недостатності, ішемічної хвороби серця.

«У зв’язку з тим, що смерть настала внаслідок загального захворювання, потерпілий пройшов медичний огляд, за результатами якого був визнаний придатним для роботи за професією водія, при цьому факту впливу шкідливих умов праці (напруженості праці) не встановлено, на підставі підпункту 6 пункту 16 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві даний нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом», - зазначено у висновку комісії.

Вiнниця.info

Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582397850.0784