Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці 9 бригад «латають» ями на дорогах. Косметичний ремонт проведуть на 28 вулицях

У Вінниці 9 бригад «латають» ями на дорогах. Косметичний ремонт проведуть на 28 вулицях

Погодні умови дозволили розпочати активнішу роботу над консервацією пошкодженого асфальтного покриття на дорогах з допомогою технології, яка є аналогічною до «холодного асфальту». Протягом найближчих кількох днів планується провести такий ремонт на 28 вулицях. Серед них – вул. Лесі Українки, Батозька, Зулінського, Маяковського тощо.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міськради.

Цієї зими на території України та Вінниці зокрема часто змінювалась погода та температура. Це призвело до пошкодження дорожнього покриття на ділянках деяких вулиць. Найбільше постраждали дороги, де не проводився капітальний ремонт.

Протягом зими за можливості такі ділянки ремонтували на магістральних вулицях. Наразі, користуючись більш сприятливими погодними умовами, було створено 9 бригад, завдання яких за короткий термін законсервувати пошкоджені ділянки, щоб асфальтне покриття не руйнувалось далі, а водіям було більш зручно пересуватись містом.

Роботу кожної бригади буде координувати працівник департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради.

«Консервація доріг за технологією,  аналогічною до «холодного асфальту», проводиться для того, щоб покриття далі не руйнувалось. Навесні, як тільки дозволять погодні умови, ми розпочнемо масштабний поточний ремонт усіх вулиць міста», – розповідає заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою  Юрій Семенюк.

 Нагадаємо, що цього року у Вінницькій області міжнародна траса М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка» буде пріоритетною для проведення ремонту. Саме вона входить до транспортного коридору «Go Highway», що з’єднає порти польського Гданська та Одеси. До «реанімації» місцевих доріг планують приступити не раніше 2022 року.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582394936.4457