Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У центрі Вінниці «мітингарі» на чолі з Палієм рвали газети та перекидали агітаційний намет. До них викликали поліцію

У центрі Вінниці «мітингарі» на чолі з Палієм рвали газети та перекидали агітаційний намет. До них викликали поліцію

 У Вінниці 17 лютого пошкодили агітаційні матеріали та перевертали намет із написом «Ми йдемо своїм шляхом. Петро Порошенко» на користь кандидата у Президенти, чинного Президента України Петра Порошенка (самовисування).

Про це Вiнниця.info повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

Близько 12-ї години дня до агітаційного намету,розташованого на площі Героїв Небесної Сотні,підійшли організатори «народного віча», яке щонеділі відбувається на цій же площі, та почали рвати газети.

У коментарі спостерігачу ОПОРИ лідер обласної організації Блок Петра Порошенко «Солідарність» Андрій Гижко розповів, що організатори зібрання перевертали намет та порвали агітаційні матеріали, бо вважають, що їм заважають проводити акцію.

«Наші волонтери роздавали агітаційні матеріали. Організатори акції підійшли і почали перевертати намет, в наметі зламано два кронштейни. Зараз почали масово рвати газети», - зазначив Андрій Гижко.

Співорганізатор «народного віча» активіст Валерій Палій стверджує, що намет не перевертали і що активісти роблять усе в межах закону.

«Декілька чоловік підійшли, порвали, зараз ще будемо рвати. Цей майдан збирається кожну неділю, в 12 годин, уже 5 років. Він збирається не випадково, саме з Вінниці походить ця мафія, яка захопила владу у 2014 році по всій Україні. До чого це призвело, всі ми знаєм. Сама бідна каїна стала Україна в Європі за ці 5 років, сама корумпована країна. Зате Порошенко став самим багатим олігархом зі всієї України. Тому ми не погоджуємось з ним і подали більше сотні заяв про злочини Порошенка… Ми вважаємо Порошенка людиною, яка наживається на бідах українського народу, тому ми сьогодні взяли, ми ж маємо право взяти агітацію, і показали, як ми відносимось до цієї агітації, порвали і кинули її», - прокоментував Валерій Палій.

Винница.info: У центрі Вінниці «мітингарі» на чолі з Палієм рвали газети та перекидали агітаційний намет. До них викликали поліцію 

Також спостерігач ОПОРИ повідомив, що після описаного інциденту на місце події прибула слідчо-оперативна група Національної поліції.

До речі, перед тим, як закликати учасників «віча» до знищення агітаційних матеріалів, організатори зібрання зачитували звернення до патріотичних кандидатів у Президенти з вимогою об’єднатися до 1 березня. Також під час зібрання розгорнули банер з портретом Надії Савченко, причому один із учасників заявив, що за всю історію України лише двоє кандидатів у Президенти були справжніми патріотами – В’ячеслав Чорновіл і Надія Савченко, проте Чорновола вбли, а Савченко не зареєстрували кандидатом і посадили в СІЗО, бо, мовляв, чина влада її боїться. Цей же активіст закликав присутніх прийти до офісу лідера міського осередку Партії пенсіонерів України Віктора Малиновського, аби згадати події на Майдані.

Відповідно достатті 12 Закону України «Про вибори Президента України» суб'єктами виборчого процесу є: кандидат на пост Президента України. Згідноч.1 ст. 58 цього ж Закону до видів передвиборної агітації віднесено встановлення агітаційних наметів, розповсюдження виборчих листівок, плакатів та інших друкованих агітаційних матеріалів чи друкованих видань, в яких розміщено матеріали передвиборної агітації.

Пошкодження, знищення або викрадення агітаційних матеріалів кандидата на пост Президента України можуть мати ознаки перешкоджання агітаційної діяльності кандидата відповідно до ч. 2 ст. 157 Кримінального Кодексу України, а також містити ознаки інших адміністративних чи кримінальних правопорушень в залежності від обставин конфлікту та умислу порушників.

Вiнниця.info, фото і відео - ГМ ОПОРА

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1585464301.9718