Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Старі, нові паспорти і вибори: у Вінниці пояснили, які документи підійдуть для голосування та коли не можуть відмовити у видачі бюлетеня

Старі, нові паспорти і вибори: у Вінниці пояснили, які документи підійдуть для голосування та коли не можуть відмовити у видачі бюлетеня

 У березні українці обиратимуть нового Президента. Як і раніше, проголосувати на виборах можна буде за умови наявності паспорта. Підійде документ старого зразка (у вигляді книжечки) та ID-картка.

Про це 6 лютого під час прес-конференції повідомив начальник Управління ДМС Вінниччини Борис Наливайко.

Громадянам, включеним до списку виборців, не мають права відмовити у голосуванні, якщо у паспорті відсутня фотокартка, що вклеюється при досягненні 25-ти або 45-річного віку.

«Важливо, що у відділеннях міграційної служби вклеїти фото можна буде тільки протягом місяця з часу досягнення певного віку. У пізніші терміни – вінничанам доведеться замінити паперовий паспорт на ID-картку», - наголосив посадовець.

Якщо в ID-картці відсутні відомості щодо реєстрації місця проживання або ж є розбіжності у виборчій адресі громадянина – це також не перешкода для голосування.

Разом з тим Борис Наливайко звертається до мешканців Вінниччини з проханням «Дістати свої паспорти і перевірити, чи все з ними в порядку, адже тільки при наявності цього документа можна здійснити своє волевиявлення під час виборів».

ID-картка оформляється у терміновому режимі за 10 робочих днів і коштує 366 гривень. У звичайний строк – за 20 днів та 279 гривень.

Міграційна служба нагадує вінничанам, котрі одружилися та змінили прізвище, що потрібно також оновити свої паспортні дані.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582397924.7735