Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Соціологи сказали, де на виборах візьмуться голоси «за» Порошенка


 Роман Цимбалюк, репортер української агенції УНІАН в Москві, зробив сюжет, як Росія сприймає вибори в Україні та на кого з кандидатів роблять ставку - «Кремль определился: Тимошенко лучше Порошенко». Роман Цимбалюк зазначає, що «за поребриком» чітко визначились, що Порошенко це абсолютне зло, яке необхідно замінити.

Щодо невисоких рейтингів Порошенка, порівняно з Тимошенко,то політолог Кость Бондаренко заявив, що Президент Порошенко має додатковий потенціал для перемоги на виборах, тому що не всі виборці прямо кажуть про його підтримку.

«Соціологи відзначають феномен респондентів, які не хочуть казати за кого проголосують. Зазвичай такі виборці віддають потім перевагу популістам або представникам опозиції. В Україні ж серед них багато прихильників Порошенко», - підкреслив Кость Бондаренко

Відомо, що згідно з опитуваннями рейтинг чинного Президента суттєво виріс, і він проходить у другий тур.

 Вiнниця.info

 
  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1586441197.6379