Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Сніг зійшов з асфальтом. Посадовці говорять, що дороги Вінниччини руйнує погода і відсутність ремонту

Сніг зійшов з асфальтом. Посадовці говорять, що дороги Вінниччини руйнує погода і відсутність ремонту

 Зима ще не завершилася, а деякі автошляхи Вінниччини мають жахливий стан. Мова йде про ділянки, де останні роки не проводили жодних ремонтів.

Керівник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук порівнює ситуацію з 2013 роком.

«Стaн доріг в цьому році, особливо після зими, нaгaдує 2013 рік. Aле у 2013 році ми могли з вaми бaчити тaкі результaти в березні. Нa сьогоднішній день, нa почaтку лютого, мaємо тaку сaму ситуaцію. Стaн буде й дaлі погіршувaтися тaм, де не робився поточний, середній, кaпітaльний ремонт. Нa жaль. Ми будемо з цим прaцювaти», - зaзнaчив посaдовець 7 лютого під чaс прес-конференції.

Чиновник впевнений, що головними факторами є зношеність автошляхів, перевантаженість транспорту, що рухається ними, та погода.

«Погодні умови, які склалися не тільки в нашому регіоні, а й в Україні, сприяють руйнуванню. Це перепади температур, перехід через позначку «нуль». Вода потрапляє у тріщини на дорогах, які не ремонтувалися роками, замерзає, розмерзається, знову замерзає – і розламує покриття. Буває, їдеш в одну сторону, ями немає, повертаєшся назад – уже є», - додає очільник САД.

В Службі припускають, що ями, які є сьогодні на дорогах, це тільки 30-40% того, що буде на початку весни. Тому в березні почнуть «латати» покриття, а в квітні приступлять до капремонту.

Нагадаємо, що цього року у Вінницькій області міжнародна траса М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка» буде пріоритетною для проведення ремонту. Саме вона входить до транспортного коридору «Go Highway», що з’єднає порти польського Гданська та Одеси. До «реанімації» місцевих доріг планують приступити не раніше 2022 року.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582396901.304