Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Що відомо про координатора команди Зеленського у Вінницькій області. Директор бібліотеки чи заступниця директора з виховної роботи?

Що відомо про координатора команди Зеленського у Вінницькій області. Директор бібліотеки чи заступниця директора з виховної роботи?

 19 лютого стaло відомо, що роботу «Зе!кoмaнди» у Вінниці координувaтиме прaцівниця Вінницького держaвного aгрaрного університету Світлaнa Лутковськa і ймовірно зaймaтиметься передвиборчою кaмпaнією Володимирa Зеленського, який є кaндидaтом нa пост Президентa. З відкритих джерел відомо, що 32-річна Світлана працює заступницею директора з виховної роботи в Технічно-промисловому коледжі, який є структурним підрозділом Вінницького національного аграрного університету. Одружена, з чоловіком виховують двох дітей. Має у власності автівку Range Rover Sport 2016 року випуску.

Також Світлана Лутковська входить до складу вченої ради ВНАУ. На сайті університету, вказано, що її посада – директор бібліотеки.

Відповідно до поданої в НАЗК е-декларації про доходи і витрати за 2018 рік Світлана Лутковська задекларувала дохід 465 гривень, як гонорар, виплачений Тернопільським національним педагогічним університетом та допомогу при народженні дитини - 10320 гривень.

В декларації вказано, що чоловік Світлани працює у Вінницькому національному медичному університеті та за сумісництвом у Вінницькій МКЛ №1.

Із об’єктів нерухомості, які декларує жінка – 2 земельних ділянки, що у с. Борівка, Чернівецького району, Вінницької області. Всю іншу, зазначену у декларації нерухомість, декларує чоловік Руслан Лутковський – 17 земельних ділянок в селі Борівка, а також 2 квартири та два житлових будинки.

Із цінного рухомого майна у Світлани Лутковської задекларований легковий автомобіль Range Rover Sport, 2016 року випуску. Її чоловік у 2014 році придбав Lexus LX570.

Нагадаємо, працівниця Вінницького державного аграрного університету Світлана Лутковська представлятиме у Вінницькій області команду Зеленського.

Вінниця.info

 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1585464171.9384