Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Розпочалась реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання в 2019 році

Розпочалась реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання в 2019 році

5 лютого розпочинається реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Реєстрація триватиме до 25 березня.

Про це йдеться в повідомленні українського центру оцінювання якості освіти.

Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА» створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися».

Також необхідно підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років). Потім потрібно отримати від регіонального центру Сертифікат.

Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 18 березня 2019 року.

Докладна інформація про процедуру реєстрації — у рубриці «Процедура реєстрації».

Нагадаємо, минулого року Вiнниця.info публікувала рейтинг вінницьких ВНЗ за результатами вступної кампанії: бал ЗНО і кількість бюджетних місць.

 

Вiнниця.info

Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582859667.2388