Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Проміняла сім’ю на горілку. У Калинівці чоловік самотужки виховує 4 маленьких дітей. Відео

Проміняла сім’ю на горілку. У Калинівці чоловік самотужки виховує 4 маленьких дітей. Відео

На Вінниччині самотній чоловік виховує чотирьох маленьких дітей, матір яких через пиятику суд позбавив батьківських прав. Найменшій Іванці лише 3 роки, старшому Георгію 5, а сам Костянтин Сорока, який узяв на себе обов’язки з догляду за дітьми, має 56-річний вік, ідеться в сюжеті ТСН.

Вмитися, поснідати та швидко одягнутись – у маленькому будинку зранку метушня. Батько збирає дітей до садочка, а допомагає найстарший Жора: «Я дивлюся за порядком».

Близнятам Колі та Кості по чотири роки, дівчинка на рік молодша і найменша. Костянтин Сорока став батьком, коли йому було вже за 50. Каже, дітей хотів давно, тричі був одружений, але нащадків народила лише остання жінка.

Виховує малечу Костянтин самотужки, бо рідна матір родину проміняла на горілку. Пиячити 40-річна Наталя Лобастова почала, щойно  народились близнята.

«Я тільки на роботу, вона вже п’яна, так можна було відійти, а повернувся назад – вона вже п’яна, потім почала все з дому виносити», - розповів він.

Винница.info: Проміняла сім’ю на горілку. У Калинівці чоловік самотужки виховує 4 маленьких дітей. Відео

Це підтверджують і у сільській раді. «Шукає випити, шукає на одне місце пригод, і, відповідно, вона їх знаходить», - каже Сальницький сільський голова Андрій Вовк.

Коли дружина пропила ледь не половину майна, чоловік подав на розлучення і звернувся до служби у справах дітей, аби матір позбавили батьківських прав.

«Висновок був позитивний, і далі був суд, де справді матір було позбавлена батьківських прав», - розповів начальник служби у справах дітей Калинівської райадміністрації Андрій Кухар.

Жінка прописана в сусідньому селі Сосонка, але там її родичі кажуть, що Наталя домівки не тримається і веде жебрацький спосіб життя.

У місцевому садочку зазначають, що четверо малюків, які ростуть без мами, розвинуті і доглянуті. У соцслужбах неповну сім’ю теж вважають благонадійною, але чи й далі впоруватиметься з дітьми батько, надто коли вони підуть до школи – обіцяють пильно стежити.

А пан Костянтин нарікає на єдине – бракує грошей. Від держави отримав допомогу лише один раз – 5 тисяч гривень на півроку. Він працює сторожем, а коли випадає нічна зміна, просить, аби з дітьми ночувала сусідка. Попри все, батько впевнений, що матеріальні труднощі – не головне. Бо ж намагається дати дітям найважливіше – любов. 

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582859234.0804