Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Прокуратура Вінниччини вимагає, щоб чиновника, який вимагав хабар для себе та міськради, взяли під варту

Прокуратура Вінниччини вимагає, щоб чиновника, який вимагав хабар для себе та міськради, взяли під варту

 Прокуратурою області внесено апеляційну скаргу на судове рішення, яким хабарнику обрано запобіжний захід  у вигляді застави.

Про це інформує прес-служба прокуратури Вінниччини.

Раніше правоохоронці затримали начальника одного із відділів Могилів-Подільської міської ради при отриманні частини неправомірної вигоди в сумі 7500 доларів США для себе та керівництва мерії. Хабар «забезпечував» підписання договору суперфіцію та подальше сприяння в одержанні у власність земельної ділянки площею 0,3 га під багатоквартирну забудову. 

Після затримання вказаного посадовця, йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та скеровано до суду відповідне клопотання щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Оскільки судом першої інстанції не враховано відповідні ризики визначені кримінальним процесуальним законодавством та відмовлено у задоволенні клопотання про тримання під вартою, шляхом призначення лише застави, прокуратурою Вінницької області внесено відповідну апеляційну скаргу, яка перебуває на розгляді.

Винница.info: Прокуратура Вінниччини вимагає, щоб чиновника, який вимагав хабар для себе та міськради, взяли під варту

Нагадаємо, що прокуратура скаржиться на суддів, які «дозволили втекти» злочинцю та змінили міру запобіжного заходу хабарникам.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582398589.6651