Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Продаєш підсніжники з власного подвір’я, - плати штраф. У Вінницькій області розпочали рейди на торговців першоцвітами

Продаєш підсніжники з власного подвір’я, - плати штраф. У Вінницькій області розпочали рейди на торговців першоцвітами

На Вінниччині екологи спільно з лісниками та правоохоронцями розпочали рейди, щоб виявити осіб, які зривають і продають першоцвіти. Фахівці пояснюють: штраф очікує навіть тих торговців квітами, які зірвали їх на власному подвір’ї.

«Підсніжники та черемша – рахуються рослинами-першоцвітами. На сьогоднішній день, навіть, якщо є невеликий шар снігу, вони починають з’являтися. Адже була температура до 10 градусів тепла. Для них це оптимально», - пояснює Вiнниця.info Сергій Маланський, начальник відділу Державного екологічного нагляду та контролю природно-заповідного фонду лісів та рослинного світу екологічної інспекції у Вінницькій області.

Винница.info: Продаєш підсніжники з власного подвір’я, - плати штраф. У Вінницькій області розпочали рейди на торговців першоцвітами

Збір червонокнижних рослин обійдеться громадянам у 340-510 гривень штрафу.

«Також передбачено покарання за завдану шкоду. За кожну зірвану рослину нараховується збитки. Якщо рослина була зірвана без коріння, тобто без цибулини, за неї необхідно буде сплатити 31 гривню штрафу. Якщо зірвана із корінням, тобто з цибулинкою, штраф за кожну становить 62 гривні», - продовжує С. Маланський.

Адміністративне стягнення також передбачене за продаж першоцвітів. Частиною 2 статті 88-ї з позначкою 1 Кодексу України про адміністративні порушення.

«От за це передбачена відповідальність від 1700 до 3650 гривень штрафу. Вже склали два протоколи. Якщо зірвали підсніжники на власному подвір’ї, вас ніхто не оштрафує. Проте, лише до того моменту, поки ви не винесете квіти на продаж», - підкреслює еколог.  

Цьогорічні складені протоколи направили на розгляд до суду. Вже там приймають рішення, який штраф давати порушникам.

«Торік екологічною інспекцією було складено аналогічних 26 протоколів. Корім цього, за збір рослин було нараховано та пред’явлено штрафів на 15 тисяч гривень. Про суму штрафів ми поки не можем сказати. Тому, що рішення суддів у нас не має. Суми не відшкодовані», - зітхає С. Маланський.

Спільні рейди екологів, лісників та правоохоронців на охорону першоцвітів тривають до травня місяця.

Винница.info: Продаєш підсніжники з власного подвір’я, - плати штраф. У Вінницькій області розпочали рейди на торговців першоцвітами

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582398296.8484