Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Президент нагородив орденом маму Героя Небесної Сотні з Вінниці

Президент нагородив орденом маму Героя Небесної Сотні з Вінниці

 Петро Порошенко підписав указ «Про відзначення державними нагородами України». Нагороду отримала мама Героя Небесної Сотні максима Шимка – Зоя Семенівна.

За громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, виявлені під час Революції Гідності, плідну громадську та волонтерську діяльність Глава держави постановив:

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

Кузьменко Зою Семенівну — члена ради громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні», волонтера, Вінницька область.

Нагадаємо, що раніше Зоя Семенівна, звернулася до вінничан. Жінка просила молодь не тікати з країни, а зробити все, щоб вона стала найкращою в світі, бо цього хотіли воїни Небесної Сотні. Її син загинув 20 лютого від ворожої кулі снайпера на вулиці Інститутській.

«…В Небесній Сотні було дуже багато молодих людей, які ще не встигли одружитися, жодній дівчині не сказали «Я тебе кохаю». От заради них, ви, молоді, повинні жити так, щоб підняти нашу Україні на найвищий щабель в світі. Я люблю Україну і так любив мій Максим, і так любила вся Небесна Сотня. Саме головне, що у нас є, - це молоді люди, які повинні знати, думати, що покидати Україну не можна. Їхати просто за кордон для кращого життя не можна. Бо, правду кажучи, якщо людина  обирає хліб, то вона втрачає волю і хліб.

Слава Україні! Небесній Сотні слава!» - казала Зоя Семенівна.

Винница.info: Президент нагородив орденом маму Героя Небесної Сотні з Вінниці

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582497735.4326