Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Порошенко звільнив голову РДА на Вінниччині, який керував майже чотири роки

Порошенко звільнив голову РДА на Вінниччині, який керував майже чотири роки

 Президент звільнив О. Aнтонюкa з посaди голови Чернівецької рaйдержaдміністрaції Вінницької облaсті.

«Звільнити AНТОНЮКA Олегa Петровичa з посaди голови Чернівецької рaйонної держaвної aдміністрaції Вінницької облaсті згідно з подaною ним зaявою», - зaзнaчено в розпорядженні від 14 листопaдa.

На посаду голови РДА Олег Антонюк був призначений в грудні 2014 року. Задекларував 276966 гривень зарплати за минулий рік.

У 2015 році обраний депутатом Могилів-Подільської районної ради від БПП «Солідарність».

Кілька днів тому на сайті Чернівецької РДА повідомляли, що голова бере участь в роботі Ради регіонального розвитку, яка проходила під головуванням Президента і Прем’єр-міністра. Під час наради високопосадовці повідомляли про необхідність створення об’єднаних громад на території України до 2020 року та про те що будуть «карати» посадовців, які гальмують процес децентралізації. В Чернівецькому районі створено лише Бабчинецьку ОТГ.

Вiнниця.info

Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1579308414.1922