Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Порошенко призначив фінансиста Медика головою райдержадміністрації на Вінниччині

Порошенко призначив фінансиста Медика головою райдержадміністрації на Вінниччині

 19 грудня Розпорядженням Президента призначено голову Погребищенської райдержадміністрації.

Документ опубліковано на сайті глави держави.

«Призначити МЕДИКА Ігоря Володимировича головою Погребищенської районної державної адміністрації Вінницької області з 20 грудня 2018 року зі строком випробування три місяці та оплатою праці відповідно до законодавства», - зазначено в розпорядженні.

Ігор Медик 1977 року народження, до призначення очільником РДА був начальником управління фінансів Погребищенської РДА. На місцевих виборах в 2015 році балотувався до Погребищенської райради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

 Винница.info: Порошенко призначив фінансиста Медика головою райдержадміністрації на Вінниччині

 Відповідно до поданої в НАЗК декларації, в посадовця є недобудований будинок в Погребищі, земельна ділянка, авто і причеп. Його заробітна плата за 2017 рік складала 128808 грн.

Вiнниця.info

 

Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1579309979.6662