Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Під час реконструкції аеропорту «Вінниця» оновлять злітну смугу, обладнання, дороги і освітлення

Під час реконструкції аеропорту «Вінниця» оновлять злітну смугу, обладнання, дороги і освітлення

 В 2019 році повномасштабну реконструкцію аеродрому міжнародного аеропорту «Вінниця». Інвестиції в першу чергу робіт складуть 1 млрд грн. У планах оновити злітно-посадкову смугу, світлосигнальне обладнання, під’їзні дороги, освітлення, інженерні мережі, частково – перони.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці мера Вінниці Сергія Моргунова в «Фейсбук».

«Розпочнемо цього року Таку колосальну фінансову підтримку отримаємо завдяки Уряду. Модернізація нашого летовища – серед пріоритетів у програмі розвитку авіаційної галузі держави.

Сучасний аеродромний комплекс дозволить збільшити пасажиропотік, урізноманітнити напрямки польотів, а також це важливо для створення логістичного хабу в регіоні у перспективі.

Реконструкція буде проводитись у комплексі. У планах оновити злітно-посадкову смугу, світлосигнальне обладнання, під’їзні дороги, освітлення, інженерні мережі, частково – перони. Загальна вартість всього проекту 2,2 млрд грн.

Сподіваємось, що перший рейс з оновленого аеропорту відбудеться до кінця 2019 року. Для Вінниці це дуже важливий і стратегічний проект, який пов’язаний з майбутнім міста. Приємно, що держава розуміє, а головне – підтримує необхідність розвитку регіональних летовищ, і ми разом реалізуємо це завдання», - зазначено в дописі.

Нагадаємо, на реалізацію першої черги реконструкції виділяють 1 мільярд гривень. Нa другу чергу буде виділено 1,202 мільярди гривень.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582399785.4544