Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На в’їзді до Вінниці планують поставити «острівці безпеки» і освітити пішохідний перехід

На в’їзді до Вінниці планують поставити «острівці безпеки» і освітити пішохідний перехід

 В 2019 році на в'їзд до Вінниці планують поставити «острівці безпеки» та освітити пішохідний перехід. Перехід стане зручним та комфортним для пішоходів, а також простим та зрозумілим для водіїв.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомив радник мера Вінниці Віктор Перлов

«Поки що так виглядають «західні ворота» міста – заїзд у місто по Хмельницькому шосе з нерегульованим пішохідним переходом через сім смуг руху.

Перехід є ділянкою з підвищеною аварійністю і містить концентрацію безлічі чинників ризику: висока швидкість транспортного потоку, замість дозволеної в межах міста швидкості 50 км/год тут зазвичай їдуть 70-80, заширокі смуги руху, що дають водіям відчуття заміської дороги і провокують перевищення, відсутність освітлення переходу та значний пішоходопотік, цей факт зазвичай усіх найбільше дивує. Але вулиця Мечнікова активно розбудовується.

На Об'їзному шосе розміщується велика кількість підприємств в обласній дитячій лікарні, значна кількість персоналу з району і потрапляють на роботу саме цим переходом. Крім того, перед переходом зупиняються маршрутні транспортні засоби, що перекривають оглядовість.

Вже цьогоріч тут буде наведено лад.

Впорядкування переходу передбачає відокремлення бордюрами зупинки громадського транспорту, встановлення острівців безпеки та освітлення переходу. Крім того, ширину смуг буде приведено до вимог оновлених державних будівельних норм.
Перехід стане зручним та комфортним для пішоходів і простим та зрозумілим для водіїв. Це буде «обличчя міста», яке не соромно показати користувачам транспортного коридору Go Highway.

Крім того, передбачається збільшення кількості смуг в бік Зарванців на ділянці поблизу Епіцентра, що має зменшити вечірні затори на виїзді з міста», – зазначив Віктор Перлов.

Винница.info: На в’їзді до Вінниці планують поставити «острівці безпеки» і освітити пішохідний перехід

Винница.info: На в’їзді до Вінниці планують поставити «острівці безпеки» і освітити пішохідний перехід

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582864468.857