Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Вінниччині відкрито дві кримінальні справи пов’язані з виборами. Начальник поліції назвав, кого хотіли підкупити за 250 гривень

На Вінниччині відкрито дві кримінальні справи пов’язані з виборами. Начальник поліції назвав, кого хотіли підкупити за 250 гривень

 У Вінницькій області станом на 25 лютого зафіксовано 79 повідомлень про порушення виборчого законодавства. Порушено два кримінальних провадження за фактами підкупу виборців та вчинення хуліганства.

Про це під час брифінгу 25 лютого повідомив начальник ГУ Нацполіції у Вінницькій області Юрій Педос.

«Могилів-Подільським відділом поліції розслідується кримінальне правопорушення за зверненнями голови районної ради та мешканця району про те, що невідомий чоловік по телефону пропонував їм отримання неправомірної вигоди за вчинення дій, пов’язаних з безпосередньою реалізацією виборчого права громадян. Спонукав за голосування за одного з кандидатів в Президенти України. Сума запропонованої неправомірної винагороди склала 250 гривень за 1 виборця, а у випадку підтвердження голосування за зазначеного кандидата ця сума мала подвоїтись безпосередньо після голосування», - повідомив Юрій Педос.

Відомо, що головою Могилів-Подільської районної ради є партієць ВО «Батьківщина» Володимир Сірант. Раніше редакція Вiнниця.info повідомляла про факт підкупу виборців у Могилів-Подільському районі, але тоді заступник начальника поліції не зазначив осіб заявників.

Також Педос повідомив, що правоохоронці встановили осіб, які розбили вікна громадської приймальні міської організації партії БПП «Солідарність».

«22 лютого внесені відомості до ЄРДР за фактом розбиття вікна вхідних дверей громадської приймальні однієї з політичних партій в м. Вінниці. Слідчо-оперативною групою проведено огляд подій та зібрано доказову базу для встановлення фігурантів, які вже потрапляли в поле зору поліції і виявились причетними до вчинення даного злочину. Проводиться досудове розслідування», - сказав начальник поліції.

Винница.info: На Вінниччині відкрито дві кримінальні справи пов’язані з виборами. Начальник поліції назвав, кого хотіли підкупити за 250 гривень

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1586304723.3829