Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Вінниччині дощ, мокрий сніг і прогнозують мороз. Водіїв просять бути уважними на слизьких дорогах

На Вінниччині дощ, мокрий сніг і прогнозують мороз. Водіїв просять бути уважними на слизьких дорогах

 В Службі автомобільних доріг Вінницької області попереджають про можливу ожеледицю на дорогах. Водіїв просять бути уважними і обережними за кермом.

«За прогнозами синоптиків, сьогодні вдень на Вінниччині йтиме дощ та мокрий сніг, температура повітря від 0 до +2 градусів. Покриття мокре. Вночі 13 лютого очікується зниження температури до -2. Вранці середи на дорогах можлива ожеледиця.

Шановні водії, будьте уважні та обережні за кермом. Дотримуйтесь швидкісного режиму та безпечного інтервалу. Не порушуйте правил дорожнього руху», - зазначено в повідомленні.

Винница.info: На Вінниччині дощ, мокрий сніг і прогнозують мороз. Водіїв просять бути уважними на слизьких дорогах

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582500594.1459