Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На конкурсі краси «Міс Вінниця» виступить співачка Alyosha

На конкурсі краси «Міс Вінниця» виступить співачка Alyosha

 3 березня о 18:00 в театрі імені Садовського відбудеться фінал конкурсу краси «Міс Вінниця-2019». Під ідею конкурсу готується різножанрова концертна програма. Спеціальним гостем свята буде українська співачка Alyosha.

Про це 13 лютого, під час прес-конференції конкурсу краси «Міс Вінниця-2019» повідомили організатори.

«Скоро уже відбудеться фінал чергового конкурсу «Міс Вінниця», до якого уже декілька місяців ведеться ретельна підготовка. Як почали з 1998 року, кожного року корона робиться з індивідуальним дизайном і назавжди дарується переможниці конкурсу. Також серед подарунків, які отримає переможниця, буде поїздка за кордон, десь у теплу країну.

Це не просто конкурс, де ми визначаємо найгарнішу дівчину, яка пройшла відбір і фінал, а це буде і показ нових колекцій наших вінницьких дизайнерів, всі колекції розробляються під загальну ідею конкурсу. Це чудова концертна програма, досить насичена. В цьому році в нас буде спеціальний гість нашого свята українська співачка, що за деякими інтернет-порталами, стала кращою співачкою 2018 року – Alyosha», – зазначив організатор конкурсу Євген Майданик.

Тричі на тиждень фіналістки займаються із хореографом, вони готують сценічні номери-входи. Крім цього, займаються за індивідуальними програмами у фітнес-центрі.

Крім цього, фіналістки конкурсу готуються до благодійного аукціону, що відбудеться 21 лютого. Всі кошти, виручені на аукціоні, підуть на лікування 3-річного Саші Басюка, який хворіє на лейкемію.

Раніше ми показували фоторепортаж із кастингу на «Міс Вінниця-2019» та як фіналістки конкурсу краси готуються до фіналу у спортзалі.

Винница.info: На конкурсі краси «Міс Вінниця» виступить співачка Alyosha

Винница.info: На конкурсі краси «Міс Вінниця» виступить співачка Alyosha

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582860254.6482