Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На комісії Вінницької облради погодили звіт голови і внесли зміни в «оновлений» перспективний план формування громад

На комісії Вінницької облради погодили звіт голови і внесли зміни в «оновлений» перспективний план формування громад

 7 лютого під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм за участі голови обласної Ради Анатолія Олійника, заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, депутата обласної Ради Володимира Барцьося, керуючого справами апарату Вінницької обласної Ради Тетяни Яременко, керівників департаментів та управлінь, а також Гранівського сільського голови Віктора Боднюка. Члени комісії підтримали річний звіт голови облради та затвердили проект рішення «Про схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області».

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Вінницької обласної ради.

«На моє переконання, сьогодні йде маніпулювання громадською думкою, – зазначив Геннадій Мазур. – За перспективними планами формування територій громад Вінницької області стоять не тільки громади, але і людські життя. Цим незрозумілим об’єднанням ми знищуємо, а не розвиваємо села».

В ході обговорення Геннадій Федорович вніс пропозиції щодо змін графічного розміщення Ладижинського ОТГ у плані Тростянецького району та створення Гранівської ОТГ.

Сергій Лановик повідомив, що внесені пропозиції потрібно врахувати та розглянути на наступному засіданні.

«При розгляді перспективного плану враховувалась добровільність людей створювати об’єднані територіальні громади. Як наслідок, створено багато громад, які на сьогодні не спроможні функціонувати», – додав Сергій Якович.

Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна поінформувала депутатів щодо трьох проектів рішень, які підтримують учасників АТО/ООС та їх дітей, а саме: компенсують виплати за навчання студентам-учасникам антитерористичної операції та їхніх дітям, буде надаватись одноразова матеріальна допомога дітям загиблих (померлих) учасників АТО/ООС до Дня святого Миколая у розмірі 3000 грн.

«Завдяки дії Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей буде здійснюватися реалізація комплексу взаємопов’язаних завдань і заходів, що спрямовані на розв’язання найважливіших проблем, які виникають у регіоні та поєднання зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій різних форм власності, спрямованих на поглиблення соціального захисту, адаптації, спільної координації наявних ресурсів для забезпечення державних гарантій учасникам АТО/ООС та членів їх сімей», – повідомила Наталя Михайлівна.

Для активізації молоді в житті місцевого самоврядування Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації розроблено та представлено проект рішення «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для призначення та виплати щомісячних іменних стипендій облдержадміністрації та обласної Ради членам Президії Студентської ради Вінниччини», який депутати одноголосно підтримали.

Винница.info: На комісії Вінницької облради погодили звіт голови і внесли зміни в «оновлений» перспективний план формування громад

Винница.info: На комісії Вінницької облради погодили звіт голови і внесли зміни в «оновлений» перспективний план формування громад

Винница.info: На комісії Вінницької облради погодили звіт голови і внесли зміни в «оновлений» перспективний план формування громад Винница.info: На комісії Вінницької облради погодили звіт голови і внесли зміни в «оновлений» перспективний план формування громад

Винница.info: На комісії Вінницької облради погодили звіт голови і внесли зміни в «оновлений» перспективний план формування громад

Вiнниця.info, фото - прес-служби Вінницької обласної ради

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582867441.9704