Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Міська рада відповіла на петицію, в якій просили змінити розклад руху автобусів №22

Міська рада відповіла на петицію, в якій просили змінити розклад руху автобусів №22

 На сайті Вінницької міськради опублікували офіційну відповідь на петицію, в якій просили відкоригувати розклад руху автобусів на маршруті №22 «Мікрорайон Академічний – Залізничний вокзал».

Громадянам повідомили, найближчим часом не планується внесення змін, адже дослідження пасажиропотоку показало, що це не потрібно. До того ж, впровадити на зазначений маршрут автобуси великої місткості немає можливості через складну геометрію вуличної-шляхової мережі по якій проходять автобуси даного маршруту.

«В даний час на автобусному маршруті №22 «Мікрорайон Академічний – Залізничний вокзал» працює 2 автобуси середньої місткості з інтервалом руху 45 хв. та з часом відправлення з кінцевої зупинки «Мікрорайон Академічний» в ранкові години «пік» о 06 год. 47 хв., 07 год. 30 хв., 08 год. 15 хв. та у вечірні години «пік» о 15 год. 40 хв., 16 год. 25 хв., 17 год. 10 хв., 17 год. 55 хв. Дана кількість рухомого складу, їх інтервал руху та режим роботи відпрацьовано та затверджено з урахуванням наявного пасажиропотоку.

Працівниками комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» 18.01.2019 р. було проведено обстеження пасажиропотоку на зазначеному маршруті та встановлено, що на час відправлення автобуса з кінцевої зупинки «Мікрорайон Академічний» о 08 год. 15 хв. до кінцевої зупинки «Залізничний вокзал» було перевезено 48 пасажирів. За даними повторного обстеження, яке проводилося 24.01.2019 р. цим рейсом перевезено 75 пасажирів. Перевезення пасажирів з мікрорайону «Академічний» здійснюється в повному обсязі.

Крім того, з 16 жовтня 2018 р. в робочі дні комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» запроваджено 1 рейс муніципального автобуса для перевезення дітей шкільного віку з мікрорайону «Академічний» до загальноосвітніх шкіл №10, 18, 25. Час відправлення зазначеного автобуса з кінцевої зупинки «Мікрорайон Академічний» 07 год. 50 хв.

На сьогоднішній день всі наявні автобуси середньої місткості муніципального автобусного парку комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» задіяні в перевезеннях пасажирів на маршрутах міста, за наявності вільних автобусів буде розглядатися питання щодо їх залучення на автобусний маршрут загального користування в звичайному режимі руху №22 «Мікрорайон Академічний – Залізничний вокзал». Впровадити на зазначений маршрут автобуси великої місткості немає можливості через складну геометрію вуличної-шляхової мережі по якій проходять автобуси даного маршруту.

Разом з тим повідомляємо, що останнє коригування розкладів руху автобусів на автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху №22 «Мікрорайон Академічний – Залізничний вокзал» здійснено на прохання адміністрації ДНЗ №15, з 01.09.2018 р. час відправлення з кінцевої зупинки «Залізничний вокзал» було змінено з 06 год. 45 хв. на 06 год. 30 хв.

Одночасно повідомляємо, що перевезення мешканців мікрорайону «Академічний» в межах пішохідної доступності здійснюється автобусним маршрутом загального користування в режимі маршрутного таксі №5А «П’ятничани – с. Шкуринці», на якому працює 7 автобусів з інтервалом руху 8-10 хв.

Враховуючи вищезазначене, внесення змін до розкладу руху автобусів на автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху №22 «Мікрорайон Академічний – Залізничний вокзал» в даний час не планується», - зазначено у відповіді.

Нагадаємо, що міськрада вдруге відповіла на петицію вінничан про запровадження карантину в навчальних закладах.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582705179.1267