Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Людмила Станіславенко взяла участь у всеукраїнській зустрічі радників з гендерних питань

Людмила Станіславенко взяла участь у всеукраїнській зустрічі радників з гендерних питань

В Україні ведеться активна боротьба з насильством за ознакою статі, а також робота із забезпечення рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків. Проходять обговорення актуальних проблем та викликів, які стають на заваді впровадженню реформ у цій галузі та обговорюються досягнення.

4 лютого у Києві зустрілись віце-прем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинадзе та радники з гендерних питань, що працюють в органах місцевої влади. В ході зустрічі учасники обговорили проект постанови Уряду «Про затвердження Типового положення про Радника з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі», а також – нюанси роботи на такій посаді, навчання спеціалістів та підходи до виконання посадових обов’язків.

На заході була присутня радниця голови Вінницької облдержадміністрації з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, депутатка Вінницької обласної ради Людмила Станіславенко.

«Ця зустріч однозначно увійде в історію, - сказала вона. – Сьогодні ми розглянули постанову щодо затвердження типового положення, говорили про важливість даної посади, а також можливість введення її в штат. Звичайно, піднімали питання гендерної рівності, реалії сьогодення та виклики в даному напрямку. Значну увагу приділили темі освіти».

Затвердження радників з гендерних питань на посадах в органах державної влади і місцевого самоврядування, за словами Климпуш-Цинадзе, підвищить їхню ефективність, а також дозволить інтегрувати гендерний підхід в усі реформи та сфери діяльності держави.

Обговорено було також інші можливості та способи підвищення ефективності таких радників: кожен із запрошених міг запропонувати свої ідеї.

«Особисто я запропонувала розглянути можливість проводити навчання радників не лише онлайн, а й організовувати тренінги та ряд інших заходів, з метою детального вивчення, обміну досвідом та обговорення проблемних питань, - розповіла Людмила Станіславенко. – Наголосила також на доцільності визначення повноважень радників та розробці посадової інструкції».

Важливим у посаді радника з гендерних питань, на думку депутатки, є постійна співпраця з громадянським суспільством, державними установами та різноманітними організаціями, а запорукою якісної та плідної праці – чітко окреслений план дій.

Винница.info: Людмила Станіславенко взяла участь у всеукраїнській зустрічі радників з гендерних питань

Винница.info: Людмила Станіславенко взяла участь у всеукраїнській зустрічі радників з гендерних питань Винница.info: Людмила Станіславенко взяла участь у всеукраїнській зустрічі радників з гендерних питань  Винница.info: Людмила Станіславенко взяла участь у всеукраїнській зустрічі радників з гендерних питань

Винница.info: Людмила Станіславенко взяла участь у всеукраїнській зустрічі радників з гендерних питань

Лада Савельева

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582395989.2764