Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Лікаря Вінницької лікарні швидкої допомоги, який встановив неправильний діагноз, звільнили від покарання

Лікаря Вінницької лікарні швидкої допомоги, який встановив неправильний діагноз, звільнили від покарання

 Апеляційний суд змінив вирок першої інстанції щодо лікаря Вінницької лікарні швидкої медичної допомоги у частині призначення покарання – 2 роки позбавлення волі за неналежне виконання професійних обов’язків, підтвердивши його винуватість.

Про це повідомляє прес-служба Вінницького апеляційного суду.

«Але обвинуваченого звільнено від покарання, яке призначив суд  першої інстанції, тому що з часу скоєння кримінального правопорушення минуло більше 3 років, тобто строки давності закінчилися», – розповів суддя-спікер Анатолій Кривошея.

Що ж стосується компенсації за моральну шкоду, то колегія суддів погодилася з рішенням міського суду: обвинувачений мусить сплатити потерпілій 100 тисяч гривень. До речі, у позові фігурувало півмільйона.

Передісторія: у грудні 2015 року вінничанин помер від повторного інфаркту міокарда. Його рідні у всьому звинувачують лікаря швидкої, який оглядав хворого напередодні. Стверджують, що медик встановив неправильний діагноз – «нейроциркуляторна дистонія по змішаному типу (внаслідок алкогольної інтоксикації)»  та не госпіталізував пацієнта.

Однак обвинувачений розповів, що після надання медичної допомоги вдома хворому стало краще, їхати в лікарню він не захотів, а підписати лист відмови не погодився. Вважає, що у смерті пацієнта не винен. Тому й подав апеляційну скаргу.

Оскаржити рішення апеляційної інстанції можна до Верховного Суду упродовж трьох місяців з моменту його проголошення.

Винница.info: Лікаря Вінницької лікарні швидкої допомоги, який встановив неправильний діагноз, звільнили від покарання

Вінниця.info, фото - із сайту суду

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582497981.2458