Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Хто з вінничан може отримати субсидію готівкою і як працює механізм

Хто з вінничан може отримати субсидію готівкою і як працює механізм

 У Вінницькій області майже 252 тисячі домогосподарств є одержувачами субсидій (41% усіх домогосподарств). В області діє два механізми монетизації субсидій. На початок лютого є 1924 особи, які звернулись за субсидією з 1 січня 2019 року. Вони зможуть отримати кошти за невикористану суму субсидії готівкою після завершення опалювального сезону. Ті, кому була призначена субсидія з жовтня до 31 грудня 2018 року, в березні отримають субсидію за лютий «живими грошима».

Про це повідомила директор департаменту соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА Наталя Заболотні на зустрічі з редакторами районних ЗМІ.

«В області діятиме два механізми монетизації субсидій. Перший, який ми називаємо суто «монетизація субсидій», а з другого півріччя – монетизація пільг. Цей механізм вже почав діяти і стосується тих осіб, які звернулися за субсидією з 1 січня 2019 року (а це 1924 особи по області). Цим субсидіантам в Ощадбанку буде відкрито персональний обліковий запис, на нього з Міністерства соціальної політики надійдуть кошти з Держбюджету. Банк самостійно розділить їх на «платіжки». Після проведення відповідних розрахунків, субсидіанту надійде на мобільний телефон смс-повідомлення про стан проведених розрахунків – скільки коштів в залишку або ж, скільки потрібно доплатити. Після завершення опалювального сезону, невикористану суму повністю людина зможе отримати готівкою», – повідомила Наталя Заболотна.

6 лютого поточного року Уряд за ініціативи Президента України оголосив другий етап монетизації, тобто виплату субсидій у готівковій формі. Він стосується, так званих, «старих» субсидіантів - тих, кому була призначена субсидія з жовтня до 31 грудня 2018 року.

«В березні вони отримають субсидію за лютий «живими грошима». Ці гроші до них надійдуть двома шляхами – якщо це пенсіонер, то разом із нарахованою пенсією (а таких близько 70% усіх субсидіантів), якщо не пенсіонер, то через «Ощадбанк», – зазначила Наталя Заболотна.

Винница.info: Хто з вінничан може отримати субсидію готівкою і як працює механізм

Вона також наголосила, що з будь-яких питань щодо надання роз’яснень необхідно звертатися до управлінь праці і соціального захисту населення райдержадміністрацій на місцях.

 Винница.info: Хто з вінничан може отримати субсидію готівкою і як працює механізм

Винница.info: Хто з вінничан може отримати субсидію готівкою і як працює механізм

Винница.info: Хто з вінничан може отримати субсидію готівкою і як працює механізм

Вiнниця.info, фото - з сайту ОДА

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582501269.5777