Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Гурт з Вінниці не пройшов до фіналу відбору на Євробачення. Відео

Гурт з Вінниці не пройшов до фіналу відбору на Євробачення. Відео

 9 лютого у Києві обрали першу трійку фіналістів Національного відбору на Євробачення 2019. Серед них – «MARUV», «Brunettes Shoot Blondes», «YUKO».

Вінницький гурт «The Hypnotunez» з авторською піснею «HEY» першими виступили на Національному відборі на Євробачення 2019, однак не змогли пройти до фіналу, отримавши найнижчі бали від журі та глядачів.

«Дуже багато соло інструментів – це круто. Але ми знаємо, що все ж таки конкурс Євробачення зараз є «мінус». Означає, що вокал наживо, інструменти «плюс». Мені здається, що саме в цей момент дуже важко імітувати гру. І коли в піснях на Євробаченні є такі прийоми, вони наче забирають музикантів. Мені шкода, коли я бачу, що музиканти не грають в цей момент.

Ваша пісня легка, я б залюбки пішла на ваші концерти, але вона не для Євробачення», – зазначила Джамала, одна із членів журі.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582868284.3089