Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Гройсман закликав українців не оплачувати завищені норми споживання газу

Гройсман закликав українців не оплачувати завищені норми споживання газу

Під час засідання Уряду, 30 січня, прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців не сплачувати за газ суми, пораховані за завищеними нормами споживання. Також він повідомив, що українцям повинні безкоштовно встановити газові лічильники, видатки на це повинен передбачити Нафтогаз».

«Бачимо обурення людей, коли вони отримують платіжки за газ з підвищеними нормами споживання. Це відбулось внаслідок того, що на рішення Уряду, яке унормовувало і робило об’єктивними споживання газу, було подано до суду і в суді це рішення скасовано.

Ми будемо захищати права людини і не давати нікому зловживати цими питаннями. Було 3,3 метри кубічні на людину. Чому сьогодні платити за 9 «кубів»? Це втричі більше, ніж вони споживають. Тому ми повертаємось до норми 3.29 «кубів». Ці норми будуть затверджені сьогодні.

Звертають до всіх українців, за завищеними нормами не платіть! Платіть за те що споживаєте, або за нормами, які будуть сьогодні поновлені», - сказав прем’єр-міністр.

Також Уряд рекомендуватиме «Нафтогазу» забезпечити всіх громадян України безкоштовними лічильниками.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582699379.0705