Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що подає у відставку

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що подає у відставку

 Генеральний прокурор Юрій Луценко подає у відставку. Сьогодні відповідну заяву посадовець надасть Президенту. Під час виступу перед урядовцями, Луценко попросив схвалити його відставку до кінця тижня.

Текст промови опублікувала речниця Генпрокуратури Лариса Сарган.

«Юрій Луценко: …Не було жодних сумнівів, що за владу ніхто не чіпляється, я сьогодні подаю заяву про відставку Президенту України і ви в Парламенті маєте розглянути це питання. Прошу це зробити цього тижня.

Я свою роботу робив і буду робити. Все, що я обіцяв Катерині Гандзюк у лікарні, робилося і буде робитися. Але двовладдя в країні, коли правоохоронну систему знищують бездоказово, навіть за розкриті злочини, я собі допустити не можу.

Як глава правоохоронної системи сьогодні подам заяву, а вам вирішувати, чи Мустафа Найєм буде керувати слідством і встановлювати з екранів телевізора винних, чи правоохоронні органи, які несуть за це кримінальну відповідальність», - сказав Юрій Луценко. 

Вiнниця.info

 
  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582233886.3055