Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

До меж Вінницької області продовжать ремонт дороги, що є транспортним коридором «Go Highway»

До меж Вінницької області продовжать ремонт дороги, що є транспортним коридором «Go Highway»

 6 лютого на засіданні Уряду в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак розповів, що в 2019 році продовжать капітальний ремонт доріг, які входять до транспортного коридору Go Highway. Заплановано відремонтувати ділянку дороги М-12 - від Хмельницького до межі з Вінницькою областю.

«В 2019 році продовжать ремонт транспортного коридору Go Highway, який єднає порти Чорного, Північного та Балтійського морів.

Минулого року робили ділянку від Львову до Умані. В цьому році паралельно починаємо заходити на дороги, які були заморожені з 2008 року. Крім дорожнього фонду залучаємо фінансовий ресурс міжнародних організацій. Наприклад, за рахунок економії 50 млн. євро з попередніх проектів плануємо капітальний ремонт М05 в межах Київської області. В 2020 році фокусуємось на ділянках від Умані до Одеси, Миколаєва і Херсону», - сказав Славомір Новак.

Також цього року завершають ремонт дороги Одеса – Рені та почеуть будувати в Україні 5 нових транспортних розв`язок.

Славомір Новак повідомив, що в грудні минулого року вперше отримали кошти від ЄС на будівництво доріг, їх направлять на ремонт дороги Go Highway біля Тернополя.

За словами керівника Державного агентства автомобільних доріг, найбільше нарікань українці мають на дороги місцевого значення.

Прем’єр-міністр зазначив, що ремонт доріг потребує системного підходу і є пріоритетним напрямком діяльності влади.

«Люди, які критикують стан доріг, праві, бо стан доріг поки незадовільний. Але ми працюємо системно і є результат. Пам’ятаю, як я став міським головою Вінниці в 2006 році, теж розбиті, розвалені дороги. В людей теж не було терпіння, але за 5 років ми зробили кращі дороги. І тут ми зробимо», - сказав прем’єр-міністр.

Нагадаємо, капітальний ремонт доріг розпочали в 2017 році. В межах Вінницької області завершили ремонт автомобільної дороги М-12 «Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка». Фото, як виглядала траса до ремонту ТУТ.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582866196.5605