Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Для майбутнього музею історії Вінниці зібрали більше 2 тисяч експонатів

Для майбутнього музею історії Вінниці зібрали більше 2 тисяч експонатів

 У Вінниці працюють над створенням музею історії міста. За два роки вдалося зібрати більше двох тисяч експонатів – предметів інтер’єру, книг, оцифрованих документів і світлин.

Про це Вiнниця.info розповіла фахівець «Центру історії Вінниці» Олеся Коваль.

«Два роки тому створили «Центр історії Вінниці», першочерговим завданням якого стало саме відкриття такого музею.

Нині нашою командою випрацьовується концепція музею, в першу чергу, наукова, художня. Що буде представлено в музеї, як це може виглядати. Протягом цього часу ми спілкувалися з експертним середовищем Вінниці, інших міст України, презентуючи проект створення музею і збирали ідеї, які можна було втілити.

Центр займається формуванням фондового зібрання і наразі маємо більше 2 тисяч предметів, великий цифровий архів, що включає в себе багато відсканованих документів, періодики, фотографій, які пов’язані з історією міста», - говорить Олеся.

Багато експонатів Центру дарують доброчинці.

Коли в місті нарешті запрацює такий заклад, не відомо. Раніше розглядали питання про виділення під музей приміщення в будівлі за адресою Соборна, 89.

Вiнниця.info 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582758468.7934