Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Через борги за «комуналку» 345 жителів Вінниці можуть втратити субсидію

Через борги за «комуналку» 345 жителів Вінниці можуть втратити субсидію

345 споживачів-субсидіантів боргують за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Саме вони можуть втрати право на державну допомогу.

«Змінено строк несплати за комунальні послуги, після якого забиратимуть таку державну допомогу. Так, якщо ви заборгуєте за спожиті послуги 30 днів, субсидію втратите.

Таке рішення затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р. № 62. Цією постановою були прийняті зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», - повідомляє прес-служба «Вінницяміськтеплоенерго».

Один із споживачів, який отримує субсидію вже заборгував близько 20 тисяч гривень.

Загалом станом на ранок 8 лютого заборгованість населення перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» становить 78 мільйонів 871 тисячу гривень.

Підприємство зауважує, що наявність боргів може стати причиною не лише для втрати субсидії. Якщо борг перевищує два місяці або ж 3000 гривень, підприємство готує справи до суду.  Відтак, якщо справи передаються до суду, боржник може потрапити під ряд санкцій: судовий і виконавчий збори, внесення до єдиного реєстру боржників, заборона виїзду за кордон та арешт майна.

Нагадаємо, що з січня цього року для вінничан, які вперше звертаються за призначенням субсидії, діє механізм монетизації. Він передбачає розрахунки за спожиті  житлово-комунальні послуги готівкою. Люди, яким призначена субсидія, будуть отримувати кошти на банківські рахунки «Ощадбанку».

Вiнниця.info 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582398789.1575